م خ م

محدوده خدمات ما

بیشتر ...
  • مسائل حقوقی خانواده
  • مسائل کیفری
  • مسائل ملکی
  • مسائل حقوقی
  • موارد دیگر
موارد دیگر

موارد دیگر

دعاوی به طرفیت دستگاه های دولتی در دیوان عدالت مطرح میگردد که شامل دعاوی استخدامی و ابطال را موات … میباشد. این دفتر با دانش لازم، شما را در احقاق حق این دعاوی یاری رسانده و این نوید می دهد که به نحو مطلوب از شما در مقابل اقدامات غیر قانونی دستگاه های دولتی حمایت نماید.

قانون مهاجرت

قانون مهاجرت

حقوق مهاجرت به قوانین ملی، ضوابط، مقررات، پیشینه و رویه قضایی مربوط به کنترل مهاجرت در داخل کشور یا به نفی بلد اشاره دارد. به صراحت، از سایر مسائل ازجمله اعطای تابعیت یا شهروندی متمایز است، گر چه اغلب باهم تداخل دارند. با اینحال قوانین مهاجرت در سراسر جهان با هم فرق می‌کنند و تابع جامعه و شرایط سیاسی زمان هستند.

مسائل حقوقی

 مسائل حقوقی

شایع ترین دعاوی حقوقی مطالبه وجه و طلب، مطالبه چک و سفته، مطالبه خسارت و… میباشد که در دعاوی به ارزش بالای 200 میلیون ریال با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی به دادگاه حقوقی ارجاع میگردد و در دعاوی به ارزش پایین تر از 200 میلیون ریال با طرح دعوی در شورای حل اختلاف انجام میشود. این دفتر حقوقی با بکارگیری تجربه بالا و دانش لازم اعتماد شما در احقاق حق را جلب خواهد نمود و تا پایان مسیر پرونده، همراه شما خواهد بود.

مسائل ملکی

مسائل ملکی

شایع ترین دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند، دعاوی مربوط به قرارداد های مشارکت در ساخت و دعاوی موجر و مستاجرین و… میباشد. این دعاوی با طرح دادخواست در دفتر خدمات قضایی شروع و با ارجاع به دادگاه حقوقی پیگیری میگردد. این دفتر با دانش لازم و سابقه پرونده های متعدد، این امید را می دهد که موکلین در اسرع وقت و با طرح صحیح خواسته به نتیجه مطلوب رسیده و احقاق حق گردد.

مسائل کیفری

مسائل کیفری

شایع ترین دعاوی کیفری کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، ضرب و جرح عمدی، ترک انفاق و… میباشد که با طرح شکایت در دادسرای محل وقوع جرم اقامه و پیگیری میشود. این دفتر حقوقی با تجربه بالا در طرح شکایت کیفری و پیگیری آن از ناحیه شاکی و دفاع از متهمان که به ناحق در معرض اتهام میباشند، ضامن موفقیت شما در پرونده های کیفری خواهد بود.

قانون خانواده

مسائل حقوقی خانواده

 

شایع ترین پرونده های خانوادگی طلاق توافقی و یکطرفه، مطالبه مهریه و نفقه، استرداد جهیزیه و شکایت ترک انفاق میباشد. این دفتر حقوقی در ابتدا امر، سعی در صلح و سازش میکند و در صورت عدم توافق مبادرت به طرح دعاوی فوق، وسیله خواهان و دفاع از خوانده وفق قوانین خوانده جدید خواهد نمود تا بدین وسیله احقاق حق در مراجع قضایی حاصل گردد.

مشاوره رایگان و قرار ملاقات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

همین الان تماس بگیر